Tovary a služby v Zlatej Knihe

Ponuka prevádzkyBeletria

Detská literatúra (Detská náučná literatúra, Dievčenská literatúra, Dobrodružná literatúra, Fantasy, Komiks, Hračky, Leporelo, Povesti, Báje, Omaľovánky, Vystrihovačky, Prvé čítanie, Rozprávky)

Kuchárske publikácie (Varenie, Grilovanie, Šaláty, Dezerty, Zahraničná kuchyňa, Zdravá výživa, Nápoje)

Odborná literatúra (Anatómia, Lekárstvo, Zdravoveda, Botanika, Záhrada, Dejiny, História, Vojna, Dom, Bývanie, Architektúra, Ekonomika, Politika, Právo, Erotika, Sexualita, Ezoterika, Mystéria, Filozofia, Psychológia, Logika, Etika, Hobby, Jazyková literatúra, Management, Matematika, Fyzika, Chémia, Náboženská literatúra, Počítačová literatúra, Poézia, Citáty, Príslovia, Sociálna starostlivosť, Výchova, Šport, Fotografia, Video, Hudba, Maliarstvo, Film, Divadlo, Veda, Technika, Vesmír, Zem, Zoológia, Chov)

Kalendáre (Nástenné kalendáre, Stolové kalendáre, Diáre, Zápisníky)

Cestovanie, Mapy (Automapy, Atlasy, Nástenné mapy, Turistické mapy, Sprievodcovia, Zaujímavé miesta, Glóbusy, Vlajky, Zástavy, Znaky)

Pexeso, Samolepky, Skladačky

Predaj CD+DVD

Súčasťou prevádzky je aj Novinový stánok a Papiernictvo

Ponúkame aj Kopírovanie a administratívne služby


Tešíme sa na Vašu osobnú návštevu a veríme, že si ZLATÁ KNIHA nájde aj u Vás svoje zázemie.


Zariadenie a členenie prevádzkyVstupnú časť predajne tvorí kaviareň s možnosťou osviežiť sa vynikajúcou kávou svetových značiek a kvality, prípadne ďalšími osviežujúcimi nápojmi acaico a skvelým čajom. V kaviarni Zlatá kniha je možné zakúpiť aj cigarety.

Deti si v tejto časti nájdu veľký výber pútavých kníh z oblasti detskej literatúry. Prechodom do strednej časti predajne máme možnosť širokého výberu z ponuky beletrie. V zadnej časti predajne sa nachádzajú tituly odbornej literatúry z rôznych oblastí. Z poslednej miestnosti je možnosť východu na nádvorie, kde sa v blízkej budúcnosti plánuje zriadenie čitárne pre všetky vekové kategórie čitateľov. V celom priestore je k dispozícii bezdrôtový internet.


Rozvoj kultúry a vzdelaniaZlatá Kniha spolupracuje so školami všetkých stupňov za účelom rozvoja kultúry a vzdelania v Nitre. Podporujeme organizovanie kultúrno-spoločenských akcií a aktivít – koncertov, autogramiád alebo rozhovorov s významnými športovcami.

Projekt ZLATÁ KNIHA

Projekt ZLATÁ KNIHA v Nitre nadviazal na dlhodobý rozvoj a myšlienku prevádzky KNIHA v Topoľčanoch, ktorá je unikátnou v SR, ako aj na nevyhnutnosť rozvíjať vzdelanie...

www.kniha.sk

Napísali o nás

Dňa 26. septembra 2014 bolo na pešej zóne otvorené nové kníhkupectvo Zlatá Kniha. Primátor Nitry Jozef Dvonč ocenil snahu majiteľa kníhkupectva za realizáciu...

Viac...

Otváracie hodiny

PONDELOK - PIATOK: 9:00 – 18:00
SOBOTA: 9:00 – 13:00
NEDEĽA: ZATVORENÉ

Kontakt

O ZLATEJ KNIHE

"Zlatá Kniha Zlaté Ceny" znamená pre Vás "zlaté časy" nakupovania a dostupnosti literatúry...

Ponuka

Spolupráca s autormi

V spolupráci s hudobným zoskupením Walk On na pravidelnej báze organizujeme spoločenské akcie...

Akcie

Káva Davidoff

Davidoff café je vyrobená so 100% zŕn arabica, ktoré sú pestované na svahoch s nadmorskou výškou od 1000 – 2000m.

Davidoff café

Káva Piacetto

Svetoznáma talianska značka espressa PIACETTO symbolizuje občerstvenie a relaxáciu pre náročných hostí.

Piacetto Espresso